Silkroad HYP-0207-28 Single Sink Vanities Silkroad HYP-0207-28 Single Sink Bathroom Vanities
29%
Accord Antique 28 inch Single Sink Bathroom Vanities, this ensures stability and unsurpassed durability for many years to come.
Features:
Baltic Brown counter top.
1-drawer & 2-door storage.
Antique Brass Hardware.
Big cutout back for plumbing installation.
Technical Specifications:
Standard 8-inch-widespread, 3 faucet holes (1-1/8") pre-drilled
Overall Dimensions:
W=28" D=22" H=36" Tolerance:(+/- 1/2")
Faucets not included.
Shipping time: 1-2 Weeks.
Item #
List Price:
Our price:
Qty
  • free-shipping
48" Single Sink Cabinet - Baltic Brown Top, Undermount Ivory Ceramic Sink (3-hole)
48" Single Sink Bathroom Vanity Cabinet + Top and Color Options
32" Deep Chestnut Finish Vanity with Mirror, Med Cab, and Linen Cabinet Options
60" Brown Oak Double Bathroom Vanity with Seamless Italian Carrara White Marble Top
James Martin Brittany Collection 30" Single Vanity, Saddle Brown
24 Inch Single Bathroom Vanity In Natural Oak
Modern Fitting 24 inch Single Bathroom Vanity in Chestnut Brown with Color Options
Buying Guides
Buying Guides help you make smart Shopping, Remodeling and Organizing decisions.
How to Install a Bathroom Vanity Cabinet
How to Buy a Bathroom Vanity
How to Organize Bathroom Vanity Cabinet
How to Decorate Bathroom Vanity
How to Avoid Disarray on Bathroom Vanity
How to Install a Vessel Sink
How to clean stone vanity tops
Discount bathroom vanities to remodeling your bathroom
Choosing your corner bathroom vanities
Choose your Bathroom Wood Vanities
Affordable Bathroom Vanity
Three main styles of bathroom vanities cabinets
We are Selling Bathroom Vanity Sets
You can purchase discount bathroom vanities cabinets
Bathroom cabinets and vanities is the first argument
Virtu USA Bathroom Vanity Sets
Fresca Bath Vanities
Bathroom Faucet
Silkroad Exclusive Bathroom Vanities
Choosing Marble or Granite Vanity Countertops
Bathroom Vanities California
Eco-Friendly Bathroom Vanities
Cheap Bathroom Vanity
What a Modern Vanity Means to Homeowners Today
High Class White Bathroom Vanities
Low Cost Black Bathroom Vanities
Functional Contemporary Bathroom Vanities
Small Budget for Single Sink Vanities
Popular Sizes of Bathroom Vanities
What is "standard" height of bathroom vanity?
Free Shipping Contiguous 48 United States Only
What is standard depth of bathroom vanity?
about_our_site
publicity
faq
New Years Sales Event going on NOW. Take an additional 10% OFF entire site. Use Code:   THXU10   /
Main menu
 (888) 490-0632 | support@listvanities.com | 100% Price Match Guaranteed